+90 532 134 0118

Sosyal Medyada Biz}

Asansörlü Nakliyat

ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerinde günümüz teknolojisini yakından takip ederek güvenli, hızlı ve kaliteli olarak nakliye çözümleri üretmekteyiz. Gelişen teknoloji sayesinde bina çevresi etrafında bulunan açı kontrolleri sağlanarak asansör kurulumu yapılır.

Devir Evden eve nakliyat olarak 20. kata kadar çıkabilen hidrolik ve otomatik asansörlerimiz sayesinde istenilen gün ve saatte taşıma yerinde hazır bulundurularak kurulum işlemi yapılır. Binanın mutfak, balkon, salon kısmından aktarılan eşyalar asansör yardımıyla aracımıza istiflenir.

Eşyaların gideceği yerde yine asansör kullanılarak eski evinizden alınan eşyalar yeni evinize transfer edilmesi sağlanır.

Devir Nakliyat Asansör Kiralama Hizmetleri

Asansörlü taşımacılık araçlarımızı ister aylık olarak isterseniz yıllık olarak kiralayabilirsiniz.

  •  Evden eve nakliyat şirketleri
  •  Mobilya firmaları
  •  İnşaat firmaları
  •  Tabela işi yapan firmalar
  •  Camcılar
  •  Sanayi esnafları

Asansörlerimiz 60 metre yüksekliğe kadar çıkabilmektedir. Asansörlü taşımacılık sistemi hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nakliyat sektörüne 2002 yılında girmiş olan Devir Evden Eve Nakliyat firmasının sizi şaşırtacak derece de gelişmiş teknoloji ile taşımacılık yaptığını görünce emin olun şaşıracaksınız. Türkiye genelin de belki de bir ilk olan ve eşyaların klasik yöntemler ile saatlerce taşınmasından ise kurulan bir düzenek ile sadece dakikalar içerisinde taşınmasını aynı zaman da taşıma sırasında hiçbir hasar almamasını sağlayan Devir Asansörlü Nakliyat hizmetinden mutlaka yararlanmalısınız.

26 Temmuz 2019
68 kez görüntülendi
test

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN