+90 532 134 0118

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Hakkımızda Bilgiler – DEVİR Taşımacılık
Artık Türkiye genelin de yaşamakta olan vatandaşların da sorunsuz ve garantili nakliyat hizmeti alabilecekleri bir firma var. Üstelik; bugüne kadar görmüş olduğunuz sabit diğer nakliyat firmalarından da tamamen farklı olan, sizlere tüm bilindik hizmetleri; en kaliteli şekilde sunan bir firma.

DEVİR  Nakliyat, ister şehirler arası; ister şehir içi olacak şekilde Kayseri’de olduğu gibi Türkiye’nin tüm illerinde evden eve nakliyat hizmet sunar. Taşınmasını istediğiniz tüm eşyaların gerekli listesini yaparak önce paketleme ve ambalajlama, sonrasın da ise nakliyat işlemlerini gerçekleştirir. Tüm bu yaşanan aşamalar da ise tamamen profesyonel ekipleri ile sorunsuz olarak çalışmalarını yürütür.

Örneğin; paketleme, ambalajlama, taşıma ya da benzeri diğer konular da bir çok firma gibi sürekli olarak sabit bir ekip ile çalışmaz. Tüm aşamalar da alanın da uzman kişiler ve ekipler ile çalışarak; eşyalarınızın asla zarar görmesini engelleyerek vaktin de tarafınıza ulaşmasını sağlar.

DEVİR Nakliyat 15 yılın vermiş olduğu bilgi birikimi ile başta Kayseri olmak üzere tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmeti vermektedir. Değerlerimiz arasında müşteriler, çalışanlar, dürüstlük, profesyonellik, iletişim ve mükemmellik değerlerini taşıyan kaliteli bir nakliyat şirketidir.

“Profesyonel taşımacılık” kavramını çok iyi benimsemiş ve rakiplerinden bir adım önde olan DEVİR Nakliyat geniş referans ağı ve işin gerektirdiği ekipman ile sizlere bir telefon kadar yakındır. Sizlere göstermiş olduğumuz özeni eşyalarınıza da gösteriyor ve kaliteli bir nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Sizlere hizmet verdiğimiz alanlar arasında evden eve nakliyat, eşya depolama, paketleme, ambalajlama, profesyonel akıllı eşya depolama, ofis büro nakliyesi, okul, hastane, uluslararası lojistik taşımacılık, piyano taşıma, para kasası taşıma, antika eşya taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir.
Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürler…

Nakliyat sektörüne 2002 yılında girmiş olan DEVİR Evden Eve Nakliyat firmasının sizi şaşırtacak derece de gelişmiş teknoloji ile taşımacılık yaptığını görünce emin olun şaşıracaksınız. Türkiye genelin de belki de bir ilk olan ve eşyaların klasik yöntemler ile saatlerce taşınmasından ise kurulan bir düzenek ile sadece dakikalar içerisinde taşınmasını aynı zaman da taşıma sırasında hiçbir hasar almamasını sağlayan DEVİR Asansörlü Nakliyat hizmetinden mutlaka yararlanmalısınız.

Sigortalı Nakliyat
Türkiye geneli sigortalı Evden eve Nakliyat hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınız Yapılan Tüm Taşımalarda 60.000 TL değerin de kasko sigorta güvencesi kapsamın da taşınmaktadır. Sigortalı taşımacılık hizmetleri ile değerlerinizi güvence altına alıyoruz.