+90 532 134 0118

Sosyal Medyada Biz}

Kurum Taşımacılığı

Kurum Taşımacılığı normal nakliye işine benzemez bu konuda İrem nakliyat en son  adli  tıp  kurumunu  taşımıştır . Kurum, belirli bir düzene göre çalışan işletmelere verilen addır. Bilindiği gibi kurumlar, kamu ve özel olmak üzere ikiye ayrılır. Her ikisi için de taşınma ihtiyacı doğmuş olabilir. Kurum taşımacılığı çok sayıda değerli evrakın taşınması anlamına gelir. Özen isteyen bir iş olduğu için, anca kurumsal bir firma aracılığıyla güvenle yapılabilir.

Kurum taşımacılığı sırasında tabi ki, diğer nakliye hizmetlerinde olduğu gibi büyük ve küçük eşya ayrımı vardır. Büyük eşyaları masalar, sandalyeler, bilgisayarlar oluştururken, küçük eşyalar ise daha çok dosyalar ve evraklardı. Bu dosyaların çoğu, kurumun çalışma faaliyetlerinin bilgilerini içerir. Ayrıca kullanılacak mobilyaların da hasara uğramadan taşınması önemlidir.

Kurumlara ait dosyaların taşınması sırasında güvenlik zafiyetinin oluşması, çok özel bilgilerin sızmasına neden olabilir. Bu nedenle seçilecek nakliye firması büyük önem taşır. Kurum taşımacılığı konusunda deneyimli ve güvenilir bir ekibe sahip firmamız, kurumlarınızın taşınması sırasında bütün ihtiyaçlarınızı karşılar. Taşınacak alana kurulumuzun tamamlandıktan sonra da, nakliye hizmetimiz son bulur. Bu kurulumun içerisinde dosyalarınızın ve mobilyaların yerleştirilmesi, elektroniklerin-izin kurulması vardır.

26 Temmuz 2019
57 kez görüntülendi
test

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN